בית שמש: בן 5 נמצא ללא הכרה ברכב הוריו

ילד כבן 5 איבד את ההכרה ברכב הוריו בבית שמש. חובשים ביצעו בו פעולות החייאה. צבי מאיר מרקסון חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי בני המשפחה הילד איבד את ההכרה ...

בית שמש: בן 5 נמצא ללא הכרה ברכב הוריו זירת האירוע

ילד כבן 5 איבד את ההכרה ברכב הוריו בבית שמש. חובשים ביצעו בו פעולות החייאה. צבי מאיר מרקסון חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי בני המשפחה הילד איבד את ההכרה תוך כדי שהותו עם אחים נוספים ברכב חונה בחניון של המרכז המסחרי. ביצענו בו פעולות החייאה ובשלב זה מצבו מוגדר אנוש".


מתנדב 'צוות הצלה' מוסיף: "במקום האירוע נמצא כבן 5 כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק ונשימה. יחד עם פראמדיקים של מד"א ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות, והוא מפונה בשעה זו האט"ן של מד"א כשהוא במצב קשה ולא יציב".


הפראמדיקים של מד"א אלעד פינץ ואהרון אדלר סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הילד כשהוא בתוך הרכב מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו בטיפול רפואי שכלל עיסויים, הנשמות ומתן תרופות וכאשר חזר הדופק וליבו שב לפעום פינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי כשמצבו קריטי."


באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות ולא לצאת מכלי הרכב לפני שמוודאים שלא נשארו ברכב ילדים או פעוטות, ולא להשאיר ילדים בכלי רכב אפילו לא לרגע.


כמו כן מומלץ לעוברי אורח בפרט בימי הקיץ החמים לבדוק בכלי רכב חונים באם לא נשכחו ילדים או

פעוטות, מה שעלול להסתיים באסונות.


במקביל, התקבל דיווח על ילדה ששהתה ברכב סגור בחריש. חובשים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הלל יפה ילדה בת 7 במצב קל עם סימני התייבשות קלה.

ראיתם אותו? נעדר חרדי בסיכון
נעצר חשוד בתקיפת הבחור החרדי ברכבת הקלה
רמת גן: בור נפער באמצע רצפת הבית בעומק של כ- 3 מטרים
שריפה בדירה במודיעין עילית כתוצאה מטעינת סוללה של אופניים חשמליים
התחזית להיום: עדיין שרבי בהרים אך הטמפרטורות ירדו משמעותית
מרן שר התורה שלח את סט ספריו לאור הרשב"י
האדמו"ר מלעלוב ירושלים במערת המכפלה • תיעוד
הישג לגוש השינוי: ישלטו בהרכב הוועדה המסדרת
רמלה: קשישה נפגעה ממכת חום ברמלה, מצבה קשה
שריפה רחבת ממדים באמפי פארק באלעד. ב"ה לעת עתה לא דווחו נפגעים