עוקץ מהכלא: כך שדד האסיר קשישים מתאו בכלא

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בנתניה כתב אישום כנגד תושב קרית מלאכי, בגין עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שימוש באמצעי תשלו...

עוקץ מהכלא: כך שדד האסיר קשישים מתאו בכלא אילוסטרציה

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בנתניה כתב אישום כנגד תושב קרית מלאכי, בגין עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שימוש באמצעי תשלום בכוונה להונות בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע, זאת לאחר שבעודו עצור בכלא השרון, הונה מתוך כתלי הכלא קשישים וגזל מהם כספים במרמה דרך יישומון ביט.

על פי המתואר בכתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד חן יצחקי, הנאשם מצוי זה מכבר במעצר בכלא השרון, בגין עבירות קודמות. תוך כדי ריצוי מעצרו בכלא, נהג הנאשם או מי מטעמו להתקשר למתלוננים שונים, רובם קשישים, להציג עצמו כנציג של חברות שונות כגון "בזק" או "נטלי" ולטעון בפניהם כי קיים חוב מטעמם לחברה.

באופן זה הוציא מהם את פרטי כרטיס האשראי שלהם, וכן פרטים מזהים נוספים על מנת לשלם כביכול את החוב. לאחר שקיבל לידיו את פרטי המתלוננים, נהג הנאשם להעבירם לאחיינו הקטין ולאדם נוסף, אשר השתמשו בפרטים על מנת לפתוח חשבונות ביישומון ביט על שם המתלוננים, ובאופן זה גזלו מחשבונותיהם כספים רבים.

במקביל לכתב האישום הוגשה בקשת הארכת מעצר ובה נכתב: "מסוכנותו של המשיב מתעצמת עת המשיב ביצע את העבירות שעה שנמצא מאחורי סורג ובריח בעודו עצור עד תום ההליכים בתיק אחר. דבר המעיד על היעדר מורא מפני החוק".

ועדת החוקה: 5,000 ש''ח קנס למעסיק על תו הירוק
"אתם צריכים להסתכל בעיניים של 4,000 משגיחי הכשרות"
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי
בן 10 נפגע מרכב בבני ברק
רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית