נתניהו על בנט: שולח את האזרחים לקנות בדיקות לא אמינות

ראש הממשלה לשעבר נתניהו זועם על התנהלותו של ראש הממשלה בנט: "איזו אנרכיה. איזו הפקרות. ממשלת המחדל של בנט, לפיד ועבאס, חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי ...

נתניהו על בנט: שולח את האזרחים לקנות בדיקות לא אמינות יו''ר ימינה בנט

ראש הממשלה לשעבר נתניהו זועם על התנהלותו של ראש הממשלה בנט: "איזו אנרכיה. איזו הפקרות. ממשלת המחדל של בנט, לפיד ועבאס, חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי לאזרחים, לעצמאים ולעסקים הרבים שנפגעים יום-יום מהקורונה".

נתניהו התריע: "כולם רואים את האמת: בנט איבד שליטה על הקורונה. מאות אלפי ישראלים כבר נמצאים בבידוד. עשרות אלפי עסקים ועצמאים נמצאים בפני קריסה כלכלית".

מנגד נתניהו התרברב והציג את עצמו כמושיען של ישראל אשר פדהאותנו מהקורונה: "ולהבדיל, הממשלה בראשותי הוציאה את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה. אנחנו נתנו רשת ביטחון נדיבה לכל אזרחי ישראל - חל״ת, מענקים, פיצויים, סיוע כלכלי. דו״ח הביטוח הלאומי קבע שבזכות הסיוע הזה הצלנו אזרחים רבים מחרפת רעב ועסקים רבים מפשיטת רגל".

עוד אמר: "הממשלה הנוכחית פשוט מפקירה את אזרחי ישראל לגורלם, גם בבריאות וגם בכלכלה".

לסיום אמר: "בנט שולח את אזרחי ישראל להחליף מקצוע והוא אפילו שולח אותם לקנות בדיקות לא אמינות על חשבונם. איזה מחדל. יש לי הצעה יותר פשוטה: שבנט וממשלת המחדל שלו, הם שיחליפו מקצוע, ואנחנו נמשיך לפעול יחד אתכם, אזרחי ישראל, כדי שזה יקרה כמה שיותר מהר - להחזיר למדינת ישראל ממשלה אמינה ואחראית שתבטיח את הבריאות והכלכלה של כולנו".

"מי שיעביר מידע ממד"א לאיחוד הצלה יפוטר במקום"
"יש למערכת הבריאות שלנו דם על הידיים"
חרדי שהתלונן על מיגרנה קשה נמצא עם גידול בגודל אשכולית
פרופ' בליצר: "התו הירוק - לא משיג את המטרה הבסיסית שלו"
האם הממשלה מתעלמת מנתוני תחלואת הסוכרת הגבוהים במגזר החרדי?
וועדת הבריאות סוערת: עודפים של מאות מיליוני שקלים בסל התרופות
"לחסוך ייסורים, ניתוחים וגמדות": הורים לילדי בפנייה לסל התרופות
תקציבים של מאות מיליוני שקלים בסל התרופות לא מועברים לחולים
תביעה: הרופאים כפו על מטופלת בדיקה וגרמו למותה
מתווה הבדיקות המשתנה: 'בימה' עושה סדר בבלאגן