נתניהו על בנט: שולח את האזרחים לקנות בדיקות לא אמינות

ראש הממשלה לשעבר נתניהו זועם על התנהלותו של ראש הממשלה בנט: "איזו אנרכיה. איזו הפקרות. ממשלת המחדל של בנט, לפיד ועבאס, חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי ...

נתניהו על בנט: שולח את האזרחים לקנות בדיקות לא אמינות יו''ר ימינה בנט

ראש הממשלה לשעבר נתניהו זועם על התנהלותו של ראש הממשלה בנט: "איזו אנרכיה. איזו הפקרות. ממשלת המחדל של בנט, לפיד ועבאס, חייבת לתת מייד פיצוי וסיוע כלכלי לאזרחים, לעצמאים ולעסקים הרבים שנפגעים יום-יום מהקורונה".

נתניהו התריע: "כולם רואים את האמת: בנט איבד שליטה על הקורונה. מאות אלפי ישראלים כבר נמצאים בבידוד. עשרות אלפי עסקים ועצמאים נמצאים בפני קריסה כלכלית".

מנגד נתניהו התרברב והציג את עצמו כמושיען של ישראל אשר פדהאותנו מהקורונה: "ולהבדיל, הממשלה בראשותי הוציאה את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה. אנחנו נתנו רשת ביטחון נדיבה לכל אזרחי ישראל - חל״ת, מענקים, פיצויים, סיוע כלכלי. דו״ח הביטוח הלאומי קבע שבזכות הסיוע הזה הצלנו אזרחים רבים מחרפת רעב ועסקים רבים מפשיטת רגל".

עוד אמר: "הממשלה הנוכחית פשוט מפקירה את אזרחי ישראל לגורלם, גם בבריאות וגם בכלכלה".

לסיום אמר: "בנט שולח את אזרחי ישראל להחליף מקצוע והוא אפילו שולח אותם לקנות בדיקות לא אמינות על חשבונם. איזה מחדל. יש לי הצעה יותר פשוטה: שבנט וממשלת המחדל שלו, הם שיחליפו מקצוע, ואנחנו נמשיך לפעול יחד אתכם, אזרחי ישראל, כדי שזה יקרה כמה שיותר מהר - להחזיר למדינת ישראל ממשלה אמינה ואחראית שתבטיח את הבריאות והכלכלה של כולנו".

"בלתי ישימים": הנהלים על זיהומים הוקשחו - מנהלי בתי החולים מורדים
עשרות יועצי רפואה השתתפו ביום עיון מקצועי על נזקי העישון‎‎
עלייה של 90% בהיקף המרשמים לתרופות משככות כאבים וממכרות
48% מחברות הסיעוד לא עומדות ברף הגבוה של חוק הגנת הפרטיות
כל מה שרציתם לדעת על אבנים בכליות • מאמר חשוב
טיפים ועצות לטיפוח השפתיים בעונת הקיץ
חשיפה לרעש: כך תתמודדו עם האיומים החדשים על השמיעה שלכם
"עשרת הדיברות" לשמירה על העור בעונת הקיץ
בפתח העונה החמה: מה הבדל בין סוגי הדאורדורנטים וכיצד נבחר נכון?
המייל ששלחה האם הביא להצלת חיי הפעוטה