חבר המועצה: "הסיוע והנתינה למבודדי עירנו הוא בלתי נתפס" • צפו

סיוע רחב היקף למבודדים ברחבי הארץ בארגון 'רפואה ושמחה' בחלוקת ערכות מבודדים • צפו בתיעוד וגלריה

חבר המועצה: "הסיוע והנתינה למבודדי עירנו הוא בלתי נתפס"  • צפו ביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחה

המאבק הבלתי נגמר בנגיף הקורונה והשלכותיו: ח"מ עיריית ירושלים ומחזיק תיק תרבות תורנית בעירייה ר' דוד בלומנשטוק קיים סיור מקיף יחד עם צוות לשכתו במוקד האונליין של "רפואה ושמחה", כשהוא מלווה ביו"ר הארגון הרב ישראל צישינסקי ובמנכ"ל מאיר קווין המתפעל את המערך ההתנדבותי העצום הקיים כמעט בכל נקודה בארץ ובעולם.

במהלך הסיור סקרו בפניו את הפעילות העצומה בקרב חולים ומבודדי הקורונה בעיר ירושלים ומחוצה לה, על מערך חלוקת ערכות הבידוד החולש מאילת ועד החרמון, באמצעות למעלה מ-1000 קבוצות האונליין, כשאין בית מבודד או משפחה במצוקה אשר לא מגיעים אליה ונמצאים שם בשבילה ברגעים הקשים והמאתגרים.

חבר המועצה ציין את שיתוף הפעולה המוצלח הקיים בין הארגון לבין אגפי העירייה והגורמים הרלוונטיים בכל הקשור לטיפול ועזרה אונליין למבודדים, זקנים, גלמודים וחולים הירושלמים, והכל באכפתיות ובמסירות כאילו שלא מדובר בפנייה אחת מתוך מאות ואלפים בכל יום.

בלומנשטוק הוסיף כי הוא שמח מאוד להיות לצד הארגון ולהודות לו בשם רבבות ירושלמים שנעזרו עד כה, כמו"כ הוא רואה זכות להעניק ולשלב בערכת הבידוד לילדים הירושלמים את מדבקות המיזם הנפלא "עיר מלוכה" של אגף התרבות שבראשותו, פרויקט שהעסיק לא מעט את הילדים והעניק להם מידע רב בעל ערך וחשוב היסטורי על עיר הקודש לדורותיה.

בסיום ביקורו במוקד התרגש מעוצמת והיקף הפעילות הבלתי נתפסת ואמר כי "למרות השנה הקשה והמאתגרת, אנו פוגשים ורואים את הארגון ואלפי מתנדביו לצד כל אחד, בכל מצב הדורש רפואה ושמחה. הם מביאים את השמחה לכל משפחה בבידוד ובמצוקה. נאחל להם שימשיכו את העשייה רק בשמחות"

'רפואה ושמחה' בעזרה למבודדים

ביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחהביקור חבר מועצת עיריית ירושלים ורפואה ושמחה
לא יגבה תשלום על פינוי באמבולנס בפטירה טרם אשפוז והנחה לקשישים
הצוותים הרפואיים פתחו בשביתה: "נחריף את הצעדים עד שמישהו יתעורר"
"רופאים מספקים מרשמים לתרופות ממכרות תחת איומים"
המחקר קבע: העלייה בדלקת קרום ושריר הלב אינה במחלימי הקורונה
מחקר חדש: עלייה דרמטית במספר ליקוי ראייה לאחר תקופת סגרים
סכנה לאנושות מתחת לקרח: האם המגפה הבאה תגיע מאנטרקטיקה?
"החיסיון על תביעות רשלנות רפואית פוגע בכולנו"
מקרה שני של אבעבועות הקוף התגלה בישראל
80 נדבקים ב-12 מדינות: נגיף אבעבועות הקוף ממשיך להתפשט
ההזנחה בביה"ח העמק: בדיקות ריאה שמסכנות את חיי החולים