חה"כ מעוז מציג: "הספר הריק של נפתלי בנט" • צפו

יו"ר מפלגת נעם וחבר סיעת הציונות הדתית חה"כ אבי מעוז הציג היום (ב') את הספר הריק של בנט "איך לנצח את הקורונה ב' ", מעוז קרא לרה"מ בנט לסגור את השמים כעת...

חה"כ מעוז מציג: "הספר הריק של נפתלי בנט" • צפו

חה"כ מעוז מציג: "הספר הריק של נפתלי בנט"

עוצמה יהודית

יו"ר מפלגת נעם וחבר סיעת הציונות הדתית חה"כ אבי מעוז הציג היום (ב') את הספר הריק של בנט "איך לנצח את הקורונה ב' ", מעוז קרא לרה"מ בנט לסגור את השמים כעת ולא את בתי הכנסת בתקופת חגי תשרי.

"אני מבקש לפנות אל ראש הממשלה, חה"כ בנט", פתח חה"כ מעוז, "לפי התנהלותך והתנהלות הממשלה בראשותך, נראה שאתה עסוק כעת בכתיבת חלק ב' של הספר שלך "איך לנצח את הקורונה", שכנראה הפעם העתקת אותו מילה במילה מספר ההיסטוריה של העם המומצא, המכונה 'פלסטינאי'."

כאן הציג חה"כ מעוז ספר ריק ודפדף בו "אני מדפדף יחד אתכם בספר וכפי שעיניכם רואות - עמוד 5 - ריק, עמוד 11 - ריק, עמוד 97 - ריק, עמוד 137 – ריק, כל העמודים ריקים, כל הספר ריק. ככה לא בונים חומת מגן ! ככה לא מתמודדים עם הקורונה! " הוסיף מעוז.

יו"ר נעם, הזכיר את המכתב שכתב לפני מספר ימים לרה"מ "לפני שמונה ימים כתבתי לך, כי יש לפעול באופן מיידי על מנת לעצור את התפשטות מגיפת הקורונה בטרם נצטרך לגזור גזרות לחגי תשרי, ואני מצטט ממכתבי: "לפי המסתמן וכפי שכבר החל להתפרסם, ממשלת ישראל מגבשת תכנית לצמצום התקהלויות ציבוריות בגין התפשטות נגיף הקורונה לקראת חגי תשרי. כידוע, הימים הנוראים וחגי ישראל חשובים לכלל אזרחי ישראל, הן בקיום תפילות במניין והן בסעודות החג המשותפות". עד כאן ציטוט."

לסיום פנה לבנט: "אני דורש ממך כעת: סגור את השמים לאלתר בתקופת הקיץ והנסיעות לחופשות, במקום לסגור את בתי הכנסת בימים הנוראים ובחגי תשרי. פקח באופן הדוק על הבידוד של השבים מחו''ל, במקום לבודד בסגר את כל משפחות ישראל בתקופת החגים", סיים.

השר לביטחון פנים מפרסם את שמות חברי ועדת הבדיקה לבריחה מהכלא
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית