פורסם מכרז לבניית 22 יחידות דיור ברכסים

המדינה מנסה לסגור את הפער בדיור הציבורי: בשנים האחרונות, נוצר פער בין ההתחייבות של משרד השיכון לבניית דירות בדיור הציבורי, לבין המימוש בפועל. במשרד מנסי...

פורסם מכרז לבניית 22 יחידות דיור ברכסים רכסים

המדינה מנסה לסגור את הפער בדיור הציבורי: בשנים האחרונות, נוצר פער בין ההתחייבות של משרד השיכון לבניית דירות בדיור הציבורי, לבין המימוש בפועל. במשרד מנסים עכשיו להדביק את הפער. כחלק מהמאמץ פורסם מכרז לבניית 22 יחידות דיור ציבורי ביישוב רכסים. הדירות עם חלק ממכרז גדול לבנייתם של כ-600 יח"ד חדשות ברכסים, כאשר כמעט כמחצית מהם ישווקו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן.

בתקופה האחרונה ניכרת עלייה משמעותית בביקוש לדירות ביישוב רכסים. חברות רבות מתעניינות במכרזים לבנייה בישוב, שכן הם מזהות את הביקוש שיש בעיקר בקרב משפרי דיור ולא רק, למגורים ברכסים. בין הגורמים שהביאו לעלייה ברכישת הדירות ברכסים, ניתן למנות את הקהילה האיכותית שמתגוררת ביישוב, הנוף המרהיב והמחירים האטרקטיביים עבור צרכן הדיור החרדי.

אחת החברות שרכשה שטח ביישוב רכסים, היא חברת הנדל"ן המובילה ISA GROUP. החברה שמאחוריה שורה ארוכה של פרויקטים בכל רחבי הארץ, רכשה את אחד המתחמים שבו אמורים להיבנות מספר רב של יחידות דיור בתמהיל רחב של דירות. לאחרונה החלה המועצה בעבודות התשתית במתחם, שיכלול בין היתר שטחים ירוקים נרחבים ומבני ציבור לטובת הרוכשים החדשים. מפרט הדירות בפרויקטים השונים של חברת ISA GROUP, מתאפיין בסטנדרט בנייה יוקרתי ואיכותי.

לאחרונה הודיעה רשות מקרקעי ישראל, כי בכוונתה להאריך את החתימות על הסכמי הגג עם הרשויות המקומיות. במסגרת ההחלטה, צפוי להיחתם בשבועות הקרובים, הסכם גג עם מועצת רכסים להקמת אלפי יחידות דיור חדשות ביישוב. הסכמי הגג, כוללים התחייבות של המדינה לממן בשלב של טרום הקמת הפרויקט, את העלות של הקמת התשתיות במתחמים המיועדים לבנייה. בתמורה לכך הרשות המקומית מתחייבת להעניק ליזמים היתר בנייה תוך 90 ימים. במסגרת ההסכם נקבע לוח זמנים מוגדר לקידום הפרויקט מה שמביא לקיצור לוח הזמנים ולקידום מהיר יותר של פרויקטים לבנייה.

הנה באה השמש: טיפים ורעיונות לריענון הבית לקראת הקיץ
שנה לאסון מירון: אושר חוק לפיצוי נפגעי אסון
בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
נקברו נרצחי הפיגוע באלעד
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד