זקן ראשי הישיבות מכחיש את השמועות: מעולם לא פסקתי על דעת החיסון החדש

זקן ראשי הישובות בארה"ב הגאון רבי שמואל קמניצקי מכחיש את השמועות לפיהם יצא נגד החיסון החדש נגד הקורונה. "מעולם לא פסקתי על דעת החיסון החדש על חולי הקורונה, ואיני אומר שום דבר כללי"

זקן ראשי הישיבות מכחיש את השמועות: מעולם לא פסקתי על דעת החיסון החדש בימה - המעודכנים מעדכניםהגאון רבי שמואל קמניצקיבימה - המעודכנים מעדכנים

על רקע שמועות ומכתבים שהופצו ברחבי ארה"ב ובישראל, לפיהם דעתו של זקן ראשי הישיבות ראש ישיבת פילדלפיה, חבר מועצת גדולי התורה, הגאון רבי שמואל קמניצקי שליט"א, היא נגד חיסון הקורונה החדש של חברת פייזר, יוצא הרב במכתב מיוחד בכתב ידו בו הוא מכחיש את הדברים.


"הנני להודיע שמעולם לא פסקתי על דעת החיסון החדש על חולי הקורונה, ואיני אומר שום דבר כללי, לא, לא, ולא כן אלא כל אחד ידרוש אצל רופא שלו, ויעשה כפי צרכו הפרטי, בכל הברכות לרפואה שלמה".


בימים האחרונים הופצו ברחבי ארצות הברית וכן בוואטסאפ פשקוויל בו נכתב "שיש בחיסון לקורונה חששות של מזימות שפלות וסכנות חמורות ונוראות בכמה וכמה אופניים רח"ל".


במודעות הנ"ל הוזכרו שמותיהם של הרבנים הגאונים: רבי שמואל קמינצקי, רבי אליהו דוב ווכטפויגל, רבי מלכיאל קוטלר רבי שמואל מאיר כ"ץ. כאמור, היום מכחיש ראש הישיבה את הדברים שנכתבו בשמו.


הבוקר פרסמנו כאן ב'בימה' את דעתם של רבני ב"ד בני ברק שלא יורו כרגע לציבור בהוראה כללית להתחסן.

מה מותר ואסור לעשות בימי חול המועד • הלכה יומית
זרע שמשון חג הסוכות סגולות הסוכה וענייני האושפיזין
הרץ בערב שבת וכלי בידו, מה ניתן לדעת עליו? • דף היומי
האדמו''ר מקעשניף קרית גת במוצאי יום הכיפורים • גלריה
שידור חי: הרב מאזוז מוצ"ש האזינו תשפ"ב
הדף היומי: מסכת ביצה דף י"ח
סיפורי הבעל שם טוב: הבעש"ט והנביא יונה
משלימים עם הציבור: קריאת פרשת וילך
במהלך בניית סוכה: 3 פציעות ברחבי הארץ
הדף היומי מסכת ביצה דף י"ז