ראש הממשלה : אלך עד הסוף, לא אסכים לעסקת טיעון, אנחנו פה כדי להוציא את האמת

ראש הממשלה התראיין היום לאחר פתיחת משפטו: "מה שיעמוד במוקד המשפט הוא מה שעשו בפרקליטות, מה שעשו במשטרה, מה שעשו בחקירות העברייניות האלה. חבורה של שוטרים, פרקליטים ועיתונאים מהשמאל תפרו לי תיק"

ראש הממשלה : אלך עד הסוף, לא אסכים לעסקת טיעון, אנחנו  פה כדי להוציא את האמת

עוד ציין כי "בעיניי הכי חשוב שהציבור ישמע. לכן ביקשתי שידור חי, הכול בחוץ. לא בעריכה הסלקטיבית של ערוצי הפייק ניוז. אני לא רוצה שום דבר חוץ מזה, אמת".

בנוגע ליחס מול בג"ץ אמר "לא היינו שם, לא היה רוב. תמיד היה חסר. זה לא רק בג"ץ, זה הכול. אין בקרה. אתה יודע שעל פרקליט המדינה על היועץ המשפטי לממשלה אין שום בקרה?

"אין כוח כזה בעולם. אמרו את זה משפטנים אמריקנים בכירים, באמת פרופסורים למשפטים. אין דבר כזה בעולם. ברגע שיש לך ריכוז כוח כזה. כוח מוחלט משחית באופן מוחלט ויש כאן השחתה נוראית של כל הדבר הזה".

נתניהו התייחס לדיון הראשון שהחל היום: "הרגשתי שאני באחד המאבקים הצודקים של עם ישראל. חבורה של שוטרים, פרקליטים ועיתונאים מהשמאל תפרו לי תיק".

נתניהו נשאל איך הרגיש היום כשהגיע לבית המשפט, וענה: "אני באתי לבית המשפט מלא עזוז, לא ארכין ראש. מנסים להפיל אותי כי אני לא פודל. אני לא עוקר ישובים".

לדבריו, "הניצחון שלי בבחירות מראה עד כמה הציבור לא מאמין בפרקליטות". נתניהו סיים את הראיון בפניה לתומכיו ואמר : "להרים את הראש, להרים את הראש, להרים את הראש".

נתניהו התייחס למשפט אשר החל היום בנוגע לכתבי האישום שהגישו נגדו הטענת לקיחת שוחד,הפרת אמונים ומרמה.

תחילה שלל את האופציה לחתום על עסקת טיעון: "בשום פנים ואופן לא אסכים לעסקת טיעון. אנחנו לא פה לעשות עסקים אלא להוציא את האמת".

"מה שיעמוד במוקד המשפט הוא מה שעשו בפרקליטות, מה שעשו במשטרה, מה שעשו בחקירות העברייניות האלה. מה שעשו בהמצאת ההאשמות האבסורדיות האלה. זה יעמוד למשפט". אמר נתניהו.

נתניהו בראיון הערב
כינוס מטה בני תורה הצרפתי
ליצמן בתגובה לגוב ארי - "זורע פחד על חרדים לצורך יחסי ציבור"
בצלמו: 'לא נוותר לתומך בטרור' - 'יש להשהותו לחצי שנה מהכנסת'
מינויים חדשים ביהדות התורה: ח"כ ברוכי ישמש כסגן יו"ר הכנסת, פינדרוס ישמש כיו"ר יהדות התורה
אייכלר: בשם הקורונה - זורעים פחד ואימה - מפני "הנגיף החרדי"
בג''ץ: שוב אפליה נגד חרדים
ממשלת אחדות? ראשי הממשלה בעימות
החוק הנורבגי הביא פנים חדשות לכנסת - 4 חכי"ם חרדים
משרד האוצר: החזרת מס בסך של כחצי מיליון ש''ח לראש הממשלה
אבוטבול: במדינה יהודית לוקחים את המיסים שלנו לבזות את קדושי ישראל