ברוח חג השבועות - טיפים לעיצוב הבית בלבן

לקראת חג השבועות, הבית לובש לבן... טיפים לעיצוב נכון של הבית בצבע לבן!

ברוח חג השבועות - טיפים לעיצוב הבית בלבן

הצבע הלבן, שכל כך אופייני לחג השבועות, מככב גם בעולם עיצוב הבית. הוא טרנדי מתמיד ומתאים לכל בית, בשל יתרונותיו הרבים: הוא משדר ניקיון, טוהר, פשטות מינימליזם, ונותן תחושה רגועה ונינוחה בכל חלל. בעולם העיצוב הלבן לובש צורות רבות ומשתלב בחללי הבית בלבוש שונה ומלא חיים בכל פעם.

לדברי ענת אגסי, מנהלת תחום אדריכלים באלוני: "הייחוד בצבע הלבן שהוא מעניק תחושה של מרחב ואור. מעבר לכך, סדרות הריצוף והחיפוי החדשות הן בטקסטורות מעניינות אשר יוצרות עומק ועניין בכל חלל. הלבן נכנס גם לעולמות האינסטלציה בברזים וכיורים ומתאפשרת בחירה בין הלבן המבריק הקלאסי לבין הלבן המט המינימליסטי."

אגסי מנדבת טיפים מנצחים לעיצוב בלבן:

אלוני אריחים לריצוף ולחיפוי ADAGGIO. מידה 120x260אלוני אריחים לריצוף וחיפוי NEVE במידה 7.5x30

• משחקים בלבן יכולים ליצור מראות עמוקים ובעלי עניין עיצובי רב. שילוב של טקסטורות, הדפסים ודוגמאות ייצור חגיגה מרהיבה של הגוון הצחור. קיימים כיום אריחים רבים שמשלבים הדפס עדין בגוון האריח, אריחים מחורצים היוצרים טקסטורת פסים, אריחי תלת ממד, אריחי חרסינה חלקים, אריחים לבנים בגימור המזכיר בד קטיפתי ועוד ועוד. יצירת פאזל שכזה על קירות המטבח או האמבט יצור מראה ייחודי, מרהיב, שקט מצד אחד ועמוק ומעורר עניין רב ככל שמתקרבים אליו.

• הגוון הלבן מתפקד כגורם מאזן בין סגנונות, את אם בחרתם לרצף באריחים דומיננטיים בעלי נוכחות, חיפוי הקירות בלבן יאזן את המראה המתקבל ואף ידגיש בחן את הריצוף הנבחר.

• הלבן מחזיר אור ומייצר תחושה של גודל, מרחב ואיוורור. במיוחד כשמדובר בחלל מטבח או בחללי רחצה קטנים, הלבן יהיה הגוון המומלץ. על רקע הלבן הבוהק ניתן לשלב מעט אקססוריז כגון סל קש לכביסה, מעמד לעיתונים ומחזיק נייר טאלט, שיהוו כתמי צבע חינניים.

אלוני כיור מונח עם מעמד לבן מבריקלוני אריחים לחיפוי 4D 20x20אלוני אריחים לריצוף PUNTOZERO במידה 30x60
הבוגר הגיע למדרשה החסידית בביתר כדי לערוך סיום הש"ס
"עושים עבודת קודש": ראש עיריית בני ברק נפגש עם ראשי זק"א בלשכתו
האלמנה הצעירה מאסון מירון חיזקה אלפי נשים חרדיות
בסאסוב חילקו תעודות לתלמידי הישיבה ומתנות לתומכים
ראש המכון למצוות התלויות בארץ השיא את בנו • גלריה‎
תיעוד: שמחת החתונה לנכד האדמו"ר מקאמרנא
סיכום שבע ברכות בשמחת בית ויזניץ - וויען - ראדמישלא - דעעש
תיעוד: בסאטמאר ערכו 'חומש סעודה'
"תודה לך השם": הפוסק שר עם הבחורים האמריקאים • צפו
ביוזמתו של ח"כ משה גפני: המתווה לפיצוי נפגעי אסון יוצא לדרך