יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מגיב על כניעתה של בן אנד גריס העולמית ללחץ של כלל הגורמים, וחתימה על המשך מכירת הגלידה ביהודה ושומרון: "אני מודה לחבר...

יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות" דגן בקונגרס האמריקאי

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מגיב על כניעתה של בן אנד גריס העולמית ללחץ של כלל הגורמים, וחתימה על המשך מכירת הגלידה ביהודה ושומרון: "אני מודה לחברינו הטובים בכל העולם, שעומדים לצד המוסר והאמת ההיסטורית. יהודה ושומרון מעולם לא היו ואינם גם היום שטח כבוש. לא ניתן לנצח אותנו, *ומי שידיר את יהודה ושומרון - יודר. אנחנו נמשיך לפעול בכל הזירות בכדי לעצור את האנטישמיות וה-BDS, אני מודה לחברת בן אנד גריס הישראלית ולמנכ"ל החברה אבי זינגר על מאבקו העיקש למען עמוד השדרה הלאומי, למען תושבי ישראל בכלל ויהודה ושומרון בפרט".

נציין כי ראש המועצה האזורית שומרון דגן פעל בחודשים האחרונים במקביל לבעלים של בן אנד גריס ישראל בזירות רבות כנגד החלטת בן אנד גריס העולמית. בין השאר הביא להעברת חוק החרם בטנסי, קידם את העברת חוק החרם במדינת נברסקה שבארה"ב, וכן בהמפסטד שבניו יורק.

דגן הודה למושל טנסי ביל לי למושל נברסקה פיט ריקטס למושל מחוז נסאו בניו יורק ברוס בלייקמן, למושל פלורידה רון דה סנטיס ולכלל הגורמים שפעלו יחד כדי לייצר את הלחץ הכלכלי והמדיני כנגד הפעילות של בן אנד גריס העולמית.

אלעד: מפתחות הרכב נפלו בעת שהאבא חגר את התינוקת והיא ננעלה ברכב
ירושלים: רכב התנגש בקיר ברחוב יצחק הנדיב
בית שמש: אבדו עקבותיו של הנעדר הסובל מאלצהיימר - יחיא מונייסר
פגע בהולכי רגל: אוטובוס התנגש בחנות ברחוב שמגר בירושלים • צפו
שני קטינים שיידו אבנים לעבר אוטובוס נעצרו לחקירה ומעצרם הוארך
"אתגר ממשי": לפיד קיים דיון בנושא מוכנות ישראל לשריפות ענק
הרס ברוטלי בבנימין: פרצו, הרסו בית כנסת ואיימו במעצר
‏בקת״ב נזרק לעבר קו 84 של אגד ליד הר הצופים בירושלים
אדמות במזרח ירושלים שניקנו בראשית המאה הקודמת - הוחזרו למדינה
פורצים עוד דרך לירושלים: בסוף החודש ייחנך כביש 16