לאחר שהמליץ להימנע: בנט מובך לאחר שמצדיק מדוע משפחתו טסה לחו''ל

ח''כ יעקב אשר תקף: "איך אמר פעם לפיד: הבושה מתה, אנחנו כעת בלוויה שלה”

לאחר שהמליץ להימנע: בנט מובך לאחר שמצדיק מדוע משפחתו טסה לחו''ל ראש הממשלה נפתלי בנט

ראש הממשלה נפתלי בנט הערב בחשבון הפייסבוק כיצד אישתו וילדיו טסים לחו''ל כאשר המליץ בפירוש שלא לטוס. בנט אמר: "איך זה שהמשפחה שלך טסה למרות שאמרת ביום שישי שאתה לא ממליץ לטוס? משפחת בנט כפופה בדיוק לאותם כללים שחלים על כלל אזרחי ישראל. אני מבין את הביקורת, אבל מאז יום שישי למדנו יותר על הוריאנט ובאילו מדינות הוא מפושט, וקבינט הקורונה קיבל החלטות לאילו מדינות מותר לנסוע ובאילו תנאים".

עוד טען כי: "משפחתי (בלעדיי, אני נשאר איתכם...) הייתה אמורה לנסוע לנופש במהלך חופשת חנוכה במדינה שהתבררה כאדומה. הנופש בוטל מיד, ולאחר שהתבררו הכללים החדשים, הם הזמינו נופש למדינה שמותר לצאת אליה. כולם יוצאים על פי כל ההגבלות וכמובן ישהו בבידוד כנדרש".

במסיבת עיתונאים לפני ימים ספורים ענה האם זהו הזמן המתאים לטיסות לחו”ל כי: “אם תשאלו אותי, אני לא ממליץ כרגע לטוס לחו”ל ברמת אי וודאות שכזו”.

ח”כ יעקב אשר זעם על ראש הממשלה בנט: “זה שבעיניך אין ערך למילה שאמרת כבר ידענו, אבל על מילה שלך אלפים רבים ביטלו טיסות וענף שלם נכנס לאי וודאות כלכלית, כשבינתיים אתה ממשיך בשקט לתכנן את החופשה המשפחתית. איך אמר פעם לפיד: הבושה מתה, אנחנו כעת בלוויה שלה”.

ח”כ ישראל כ”ץ ביקר את בנט: “אחרי שהמליץ לאזרחי ישראל שלא לטוס לחו”ל – אשתו וילדיו של בנט ממריאים לחופשה בחו”ל. ככה זה כשהשקר הפוליטי הפך לנורמה והדוגמה האישית נרמסת בראש חוצות. פשוט חוצפה”.

עוד הוסיף: “ההסבר של בנט לנסיעת משפחתו לחו״ל, בניגוד לאזהרות שנתן לציבור, גרוע מהמעשה עצמו. ‘מיום שישי למדנו יותר על הווריאנט’. אז למה לא עדכנת את הציבור ולא שינית את ההמלצה ? 0 אמינות”.

ח”כ שמחה רוטמן תקף: “חברים, מה אתם רוצים ממשפחת בנט? אמנם נפתלי בנט אמר שהוא ממליץ לא לצאת לחו”ל, אבל זו הייתה אמירה לא מחייבת. לא רצינית. אתם עושים עניין כאילו הוא חתם על זה… באולפן… בפני כל הציבור….”

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע