ביידן עזב: הטילים חזרו לאשקלון

ביידן עזב את ישראל והטילים חזרו: טילים שוגרו לעבר אשקלון מרצועת עזה. דובר צה"ל מסר: "זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית ייר..

ביידן עזב: הטילים חזרו לאשקלון

תקיפת צה''ל

דו''צ

תקיפת צה''ל בעזה

דו''צ

ביידן עזב את ישראל והטילים חזרו: טילים שוגרו לעבר אשקלון מרצועת עזה. דובר צה"ל מסר: "זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו שיגור אחד והשיגור השני נפל בשטח פתוח".

כמו כן, בתגובה לירי הרקטות צה"ל תקף אתר תת קרקעי לייצור רקטות של ארגון הטרור חמאס. צה״ל ממשיך ותוקף אתרים לייצור אמל״ח של ארגון הטרור חמאס. מטוסי קרב תקפו לפני זמן קצר אתר צבאי נוסף של ארגון הטרור חמאס ובו מתקן לייצור אמצעי לחימה. התקיפה בוצעה בתגובה לשיגורי הרקטות וירי המקלעים מרצועת עזה לעבר שטח ישראל".

בתום הערכת מצב ביטחונית שהתקיימה הערב (מוצ״ש) החליט שר הביטחון בני גנץ להקפיא את הגדלת מכסת ההיתרים לצורכי עבודה ומסחר לפלסטינים תושבי רצועת עזה, שהוגדלה ב-1,500 נוספים בשבוע האחרון. זאת בעקבות הירי הרקטי לעבר מדינת ישראל.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה לירי חמאס מעזה לישראל: "במקום לחסל את חוליות הטרור ובכירי חמאס, התגובה של צה"ל, היא לא יותר מיחסי ציבור של לפיד להראות שישראל הגיבה על הירי. על כל טיל מעזה לישראל, התגובה צריכה להיות 50 טילים וגופות של מחבלים".

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ מגיב לירי הרקטות מעזה: "כמה צפוי ככה עצוב. כמו שעון פלסטיני, יום לאחר שמתעורר שיח על מדינה פלסטינית - חמאס שומע את המסר הרופס ומגיב בירי רקטות. הטענות הן לא לנשיא ארה״ב שמדבר על פיתרון השווא של שתי מדינות, אלא על הנהגה הישראלית רופסת שמגיבה לירי רקטות בהגבלת היתרים מעזה. במזרח התיכון מנהיגות חלשה מזמינה מתקפה. אזרחי ישראל, יבואו ימים אחרים בהם ממשלת ישראל לא תכיל מתקפת טילים על מדינת ישראל אלא תגיב בעוצמה כואבת ותגבה מחיר כואב מהאויב".

חה"כ אורית סטרוק הגיבה להחלטת גנץ: "‏החלטת בני גנץ על המשך החיים התקינים ברצועת עזה, בזמן שאזרחי ישראל בילו את השבת בריצה מבוהלת לחדרים המוגנים - היא הרשאה להמשך המשחק האכזרי בחייהם ובשגרת חייהם של תושבי הדרום, בלי לפגוע בכהוא זה בשגרת חייהם של תושבי עזה. לא תמרחו אותנו ב"הקפאת הרחבת אישורי העבודה". עוד עז".

נהג אוטובוס נפצע באורח קל מזריקת אבנים בירושלים
"לקיים שגרת חיים מלאה": מפכ"ל המשטרה סייר יחד עם הממ"ז בירושלים
תג מחיר: 5 רכבים נשרפו כליל בסמוך לירושלים
שב״כ סיכל פיגוע מטען בישראל ע״י תושב רצועת עזה
פיגוע דריסה בבאר שבע: נער נפצע באורח בינוני
"הלחץ עבד, ישראל לא נתנה דבר בתמורה": גופתו של טירן פרו הוחזרה
נס גדול: בלון גז הוצמד למטען נפץ אך לא התפוצץ
גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב"
נתניהו: "נעשה הכל כדי להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל במהרה"
לפיד על הפיגוע: "אנחנו נמצה עם המחבלים את מלוא חומרת הדין"