ראש העיר הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים

לקראת הגשמים: ראש העיר פתח תקווה הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים

ראש העיר הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים בימה - המעודכנים מעדכנים

לקראת ימי החורף הגשומים כינס ראש העיר פתח תקווה מר רמי גרינברג ישיבה מיוחדת שעסקה בהיערכות לוגיסטית לקיום מנייני החצרות המתקיימים כסדרם ברחבי העיר כחלק משמירת ההנחיות להימנעות מהדבקה בנגיף הקורונה.

בפגישה נכחו בין היתר נציגי המועצה הדתית בפתח תקווה, שהעבירו סקירה מקיפה על התארגנות מאות המניינים שהתקיימו עד כה בשטח פתוח ברחבי העיר - במהלך חודשי הקיץ והימים הנוראים, לצד בתי הכנסת שמתקיימים בחצרות מקורות ובכניסות לבניינים, והעלו את הצורך בהיערכות מיוחדת למתן מענה עבור המשך קיום המניינים הפתוחים גם בתנאי גשם.

ראש העיר רמי גרינברג, שכזכור תקצב לקראת הימים הנוראים את מנייני הקורונה בשטחים הפתוחים בכמעל למיליון שקלים, הנחה את האגף הלוגיסטי בעירייה לרכוש ולצייד את המניינים בסככות מיוחדות האטומות ממים. ראש העיר הנחה להקים לשם כך מערך חלוקה מסודר עימו יצרו קשר הגבאים והאחראים על המניינים הפתוחים.

ראש העיר רמי גרינברג: אנו מבקשים מתושבי העיר להקפיד מאוד ולשמור על ההנחיות, אך במקביל גם דואגים לעשות ולתת מענה ככל שניתן. עם בוא החורף הנחתי את הגורמים הרלוונטיים לצייד את המניינים המתקיימים בשטחים הפתוחים ברחבי העיר בשמשיות אטומות ממים, ולעקוב מקרוב אחר צרכי המתפללים עם בואם של הגשמים והקור. נמשיך לשמור על העיר ירוקה, למען בריאות התושבים.

בימה - המעודכנים מעדכנים
תחזית מזג האוויר לסוף השבוע
עדכון קורונה: מגמת עלייה נמשכת
ברוך דיין האמת: מזקני המחנכים, הגאון רבי משה טורק זצ"ל
ח''כ בוסו: "קואליציה ואופוזיציה כאחד הצטרפו להצעתי"
הפתרון הישראלי: רחפנים שולטים בבקר במקום כלבים • צפו
'השלטר הסגול' בכיכר ספרא הורם והמדינה נצבעה
סמוטריץ': "הערכים היהודיים לא נספרים בתהליכי קבלת ההחלטות"
שידור חי: מסע הלווית זקן המשגיחים זצ"ל
נדיר: כלב ים נצפה אתמול סמוך להרצליה!
למה נצבע מגדל הפיקוח של נתב"ג בסגול?