ראש העיר הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים

לקראת הגשמים: ראש העיר פתח תקווה הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים

ראש העיר הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים בימה - המעודכנים מעדכנים

לקראת ימי החורף הגשומים כינס ראש העיר פתח תקווה מר רמי גרינברג ישיבה מיוחדת שעסקה בהיערכות לוגיסטית לקיום מנייני החצרות המתקיימים כסדרם ברחבי העיר כחלק משמירת ההנחיות להימנעות מהדבקה בנגיף הקורונה.

בפגישה נכחו בין היתר נציגי המועצה הדתית בפתח תקווה, שהעבירו סקירה מקיפה על התארגנות מאות המניינים שהתקיימו עד כה בשטח פתוח ברחבי העיר - במהלך חודשי הקיץ והימים הנוראים, לצד בתי הכנסת שמתקיימים בחצרות מקורות ובכניסות לבניינים, והעלו את הצורך בהיערכות מיוחדת למתן מענה עבור המשך קיום המניינים הפתוחים גם בתנאי גשם.

ראש העיר רמי גרינברג, שכזכור תקצב לקראת הימים הנוראים את מנייני הקורונה בשטחים הפתוחים בכמעל למיליון שקלים, הנחה את האגף הלוגיסטי בעירייה לרכוש ולצייד את המניינים בסככות מיוחדות האטומות ממים. ראש העיר הנחה להקים לשם כך מערך חלוקה מסודר עימו יצרו קשר הגבאים והאחראים על המניינים הפתוחים.

ראש העיר רמי גרינברג: אנו מבקשים מתושבי העיר להקפיד מאוד ולשמור על ההנחיות, אך במקביל גם דואגים לעשות ולתת מענה ככל שניתן. עם בוא החורף הנחתי את הגורמים הרלוונטיים לצייד את המניינים המתקיימים בשטחים הפתוחים ברחבי העיר בשמשיות אטומות ממים, ולעקוב מקרוב אחר צרכי המתפללים עם בואם של הגשמים והקור. נמשיך לשמור על העיר ירוקה, למען בריאות התושבים.

בימה - המעודכנים מעדכנים
לאחר שהדף שמאלנים: חייל נחקר על ידי צה''ל
כוכבי ים מסוג גרגירנים נצפו בשמורת האלמוגים • גלריה
בני ברק: הוקם צוות חירום לטיפול בחשד לליקוי מבנים
בני ברק: 9 משפחות פונו מבתים מחשש קריסה
תחזית מזג האוויר: אפשרות לגשם מקומי
זיהום נרחב בנחלי הצפון
יו"ר ועדת החוקה: פטור מתו ירוק לילדים עד גיל 12 לחוה"מ סוכות
שוב: המשטרה "התלבשה" על חסיד ברסלב ששב מאומן
החל מהלילה: ההסכמון יופעל על כלל חבי הבידוד
מודיעין עלית: בית ספר עלה באש