ח"כ כהנא לדרעי: זה יזכר לך לדיראון עולם • צפו

בצל בידודו עקב הנגיף מפרסם ח״כ מתן כהנא אזהרה לשר דרעי: אם לא תתעשת ותחוקק בהקדם חוק גיור ממלכתי, הגיור הרפורמי יירשם על שמך לדראון עולם • צפו

ח"כ כהנא לדרעי: זה יזכר לך לדיראון עולם • צפו

מתן כהנא לאריה דרעי: תציל את הגיור מידי הבג"ץ

ח״כ מתן כהנא לשר דרעי: "בשבוע הקרוב בג"צ עומד לפסוק כי מדינת ישראל תחויב להכיר בגיורים רפורמיים שנעשים במדינת ישראל". לדברי ח"כ כהנא "מדובר ברעידת אדמה שתפגע באופן עמוק באופיה היהודי של מדינת ישראל".


עוד תקף ח"כ כהנא: "אירוע זה הולך לקרות כאשר אריה דרעי הוא שר בכיר בממשלת ישראל ויש ביכולתו לעצור זאת". והוסיף "הדרך היחידה לעצור מהלך זה הוא ע"י חקיקת חוק גיור ממלכתי, ברוח מתווה ניסים, שימנע הכרה בגיורים רפורמיים".


הח"כ לא הסתפק והוסיף האשמה מרומזת-בוטה: "לא ברור לי איך לאור המצב אריה דרעי לא נוקף אצבע ולא מזעזע את אמות הסיפים של הממשלה". וקרא לשר "אני קורא לשר דרעי לפעול באופן בהול לחקיקת חוק גיור ממלכתי".


"אחרת, השר דרעי, הדבר הזה ירשם על שמך לדראון עולם" סיים את דבריו.


ח"כ מיכאל מלכיאלי הגיב לדברי ח"כ מתן כהנא: "השהות באופיזיציה לצידו של לפיד וליברמן, העבירה אותו כנראה על דעתו. השר דרעי עמל רבות לשמירת מסורת ישראל בכל הקשור לגיור, והוא אחרון שיקבל מוסר בעניין".


חה"כ אוריאל בוסו הגיב אף הוא לדבריו של חה"כ מתן כהנא: "ממליץ למי שיושב במפלגה שמעשיהם בכל מה שקשור לנושאי הדת וקדושת ארץ ישראל נרשמו לדיראון עולם פחות להזהיר אחרים איך גם לא להיות כאלה השר דרעי פועל בנושא הגיור וערני לתרחישים הכרוכים סביב נושא הגיור בשונה מגיבורי האופוזיציה שנושא הדת מעניין אותם כשלג דאשתקד,בימים אלו ממש ש"ס ממשיכה לעמול לצמצמם את ולתקן את הגזירות והפגיעה בשכבות החלשות שהביאו הנבחרת של הבית היהודי שעברו לימין החדש והמשיכו לימינה ועוד היד נטויה".


חה"כ יוסי טייב ש"ס כתב: "מתן, טעית בכתובת. מאיפה העזות הזו לבא ולהטיף "מוסר" לאיש אשר רוח בו וה' איתו, יו"ר תנועת ש"ס שר הפנים הרב אריה דרעי שלוחם של מרנן ורבנן חכמי התורה שכל שנות חייו מוקדשים להאדרת התורה וערכי היהדות והגיור ע"פ ההלכה הברורה המסורה לנו מדור דור, וקי"ל שכל הנוטל עצה מן הזקנים אינו נכשל.

המסקנה המתבקשת לאור דבריך הפזיזים היא, כנראה שלא נטלת עצה מן הזקנים, וכל שאינו נוטל עצה מן הזקנים נכשל".

הרב מאזוז: "ליברמן זה השטן בהתגלמותו"
פרשת הצוללות: עולים לבג''ץ
צפו: פינדרוס על המשטרה • תיעודים מליל האימה
אייכלר מזהיר מפני "האלימות השלטונית"
22.01.2021: הכותרות של 'בימה' עם כל השינויים העוברים בימים האלה
תקווה חדשה: בנו של ראש הממשלה מנחם בגין מצטרף
נתניהו בוחן: פתיחה חלקית של "עולם התרבות"
ראש מועצת בנימין על גנץ: "חזר בו ברגע האחרון"
שגריר ארה"ב סיים את כהונתו בכותל המערבי
"שיח של שנאה וקיטוב, בזמן האסון, התנהלות בלתי אחראית"