אייכלר: "המלחמה של האוצר נגד הציבור העני והחרדי, הפכו לנשק כלכלי"

ח"כ ישראל אייכלר התייחס לרפורמת התח"צ וגזירות הדיור של הממשלה: "שוב הוכח כי ישנה אנטישמיות כלכלית. המלחמה של האוצר נגד הציבור העני והחרדי, הפכו לנשק כלכ...

אייכלר: "המלחמה של האוצר נגד הציבור העני והחרדי, הפכו לנשק כלכלי" ח''כ אייכלר

ח"כ ישראל אייכלר התייחס לרפורמת התח"צ וגזירות הדיור של הממשלה: "שוב הוכח כי ישנה אנטישמיות כלכלית. המלחמה של האוצר נגד הציבור העני והחרדי, הפכו לנשק כלכלי להעדפת העשירים והמתבוללים. לא טובת האזרח עומדת לנגד עיני ממשלת השנאה. כמו בגזירות על כלים חד פעמיים, הדרת נשים חרדיות ממעונות הילדים וגזילת מסי הבלו על הדלק, עכשיו גם מחירי התחבורה הציבורית הפכו למסחטת כספי עניים שאין להם רכב פרטי".

עוד זעם: "המחירים נוסקים כעת לרמה שלא הכרנו. צר האוצר וצרת התחבורה מספרים לנו מצד אחד שהם רוצים להפוך את המדינה לירוקה על ידי העדפת תח"צ, ומצד שני מעלים את מחירי התחבורה הציבורית ובכך מגבירים את השימוש בתחבורה פרטית. הצביעות שמנהלת את הממשלה, ממשיכה להכתיב את צעדיה גם הלאה".

לסיום אמר: "חשוב שאזרחי ישראל ידעו את האמת: מטרת שלטון הרשע והפשע הכלכלי, נועד שאתם תסבלו ותקרסו תחת נטל יוקר המחיה המאמיר. גם הכפייה להכנסת חמץ בפסח בבתי חולים נועדה כדי לגרום למחיקת הזהות היהודית. כל אלו תוצאות אנטישמיות כלכלית וחברתית, שמקורה באנטישמיות גזענית נגד היהדות והיהודים הכשרים".

שר האוצר בעל ההתבטאויות הקשות נגד הציבור החרדי
יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי