דיווח ערבי: בחמאס מתכננים "צעדות זעם"

על רקע שיגור הרקטה לעבר ישראל אתמול, בארגוני הטרור ברצועה בוחנים אם לחזור למהומות בגבול • הפלגים צפויים להכריז על כך בסוף השבוע

דיווח ערבי: בחמאס מתכננים "צעדות זעם" אילוסטרציה

המתיחות בדרום: ארגוני הטרור בעזה הודיעו למתווך המצרי בימים האחרונים כי המצב ברצועה הגיע לשלב קשה, ולאור זאת הם בוחנים מספר אופציות, לרבות הפעלת "צעדות זעם" לאורך הגבול עם ישראל, בדומה למתכונת של "צעדות השיבה". כךהתפרסם הבוקר ב'ישראל היום'.

לעיתון נודע מפי מקורותיו כי השבוע הנוכחי יהיה עמוס בפעולות לחץ על ישראל, ובאופן מדורג. עוד דווח כי ארגוני הטרור יכריזו על "צעדות זעם" בסוף השבוע הנוכחי, ואלה יכללו אלפי פלשתינים שיתקרבו אל הגבול, במקביל להפרחת בלוני תבערה ושימוש באמצעים של "צעדות השיבה". במילים אחרות, בחמאס מתכננים להחזיר לפעילות את יחידות "הבלבול הלילי", בנוסף ליידוי אבנים והשלכת בקבוקי תבערה לעבר כוחות צה"ל, הבערת צמיגים ולניסיונות חדירה של גדר הביטחון.

אתמול זוהה שיגור אחד מעזה לעבר ישראל שיירטו לוחמי כיפת ברזל. זמן קצר לאחר מכן נמסר ממד"א שנכון לשעה זו, לא התקבלו דיווחים על נפגעים בגוף.

ב"אל-אח'באר" דיווחו כי לאור ההתפתחויות בשטח, בוטל כינוס של הפלגים בלשכתו של מנהיג חמאס בעזה, יחיא סינוואר. כזכור, בימים האחרונים ציין דובר ארגון הטרור כי ההקלות שניתנו אינן מספיקות.

תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד
מורים בתיכון בעכו הסיתו ברשת נגד ישראל - וזומנו לשימוע
ארבל: "יש רגעים שבהם אי אפשר לשתוק"
הכירו: דחפור על שלט בצה''ל