ישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבות • גלריה‎‎

במעונו של ראש הישיבה חכם שלום כהן התקיים השבוע כינוס יסוד לישיבה הגדולה 'דעת חכמה' בראשות רבי יעקב ישראל קדוש. הישיבה תפתח את שעריה בזמן אלול הקרוב הבעל...

ישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבות • גלריה‎‎ ישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבות

במעונו של ראש הישיבה חכם שלום כהן התקיים השבוע כינוס יסוד לישיבה הגדולה 'דעת חכמה' בראשות רבי יעקב ישראל קדוש. הישיבה תפתח את שעריה בזמן אלול הקרוב הבעל"ט ומשכנה יהיה בעיר בני ברק.

בדברים שנשא ראש הישיבה, הביע את שמחתו ואמר כי למרות רדיפת הדת ע"י ממשלת הרשע, התורה רק מתרבה בעם ישראל. ראש הישיבה אמר לצוות הישיבה כי חשוב לשים לב ליראת השמים של הבחורים כי אם יש ירא"ש יש הכל. בסיום, חיזק את ידם של צוות הישיבה ובירכם שירבה גבולם בתלמידים ושלא תצא תקלה תחת ידם.

לאחמ"כ עלו למעונו של ראש ישיבת אור ישראל הרב רוזן, שראש הישיבה המיועד הינו תלמידו.

כמו"כ התקיים בבני ברק כינוס ראשי הישיבות לצעירים בהשתתפות הרב שטיינמן והרב רוזן אשר נשאו דברים בחובת השעה בהעמדת ישיבה חדשה להגדיל תורה ולהאדיר.

ראשי הישיבות שהשתתפו במעמד התגבשו מתוך תחושתם בדבר גודל נחיצות הקמת הישיבה, וחובתם לפעול להצלחתה.

ישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבותישיבה חדשה נפתחה במעונם של ראשי הישיבות
פרשת חקת תשפ"ב • הרב אשר וייס
אין משבר ללא תקנה! • פרשת חקת • צפו
הרב מיכאל לסרי - מסר לפרשת חוקת
צפו: שיעורו של הגר"י רצאבי למוצש"ק קרח התשפ"ב
שידור חי: מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א
גם בבית יש מועדים מיוחדים לתשובה • צפו
הרב יצחק זילברשטיין - השיעור השבועי
פנינה יקרה: הדרך הכי טובה לצאת מהטומאה
מסר קצר לפרשת חקת • הרב אשר וייס
הדף היומי מסכת יבמות דף קטז