בן שנה וחצי נפל מרכב נוסע נפצע בינוני

אשדוד: בן שנה וחצי נפל מרכב במהלך נסיעה לאחר שככל הנראה לא היה חגור לכסא הבטיחות . כוחות הצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה לבית החולים

בן שנה וחצי נפל מרכב נוסע נפצע בינוני זירת האיורע באשדוד

אשדוד: בן שנה וחצי נפל מרכב במהלך נסיעה לאחר שככל הנראה לא היה קשור לכסא הבטיחות . כוחות הצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה לבית החולים.


מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 13:53 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על פעוט שנפל מרכב נוסע ברחוב רוגוזין באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח אסותא אשדוד פעוט כבן שנה וחצי במצב בינוני עם חבלות בגפיים".


חובש בכיר במד"א אוראל אסולין סיפר: "קיבלתי קריאה באפליקצית הכוננים של מד"א על אירוע בסמוך אלי. כשהגעתי תוך מספר רגעים למקום ראיתי את הפעוט כשהוא בידיים של אישה בהכרה ובוכה עם חבלות ושפשופים בגפיים. ביצענו בדיקות רפואיות והוא פונה במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים".


מוטי ויינברג חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח הילד נפל מהרכב תוך כדי נסיעה. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים ובהכרה מלאה".


באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה שבים ומזכירים כי חובה לחגור ילדים ברכב, ומומלץ אף לנעול את דלתות הרכב בפני פתיחה של ילדים תוך כדי נסיעה.


שלוש שכונות בירושלים יכנסו לסגר מלא לעומתם בני ברק ומודיעין עילית לא יוגבלו
איש עסקים ישראלי חשוד בהעלמת מיליונים מהרשויות
חיות הבר בסכנה עקב ''צייד ספורטיבי''
אדלשטיין לתושבים: המגבלות אינן עונש
לאחר הסערה: סוכם על הקמת מלון לתושבי ביתר
פינת החי: צפע ארצי-ישראלי
בקשתם של ישראלים רבים לשוב לארץ עקב הקורונה, מביא לפתרון בעיית "בריחת המוחות"
פועל נפגע ממשאית בביתר עילית
אל-על מתייעלת בהיקף של 86 מיליון דולר
סגר לשבוע על העיר ביתר עילית