בני ברק: הוקם צוות חירום לטיפול בחשד לליקוי מבנים

בעקבות פינוי שני מבנים אמש בעיר ולנוכח חומרת הנושא, בהחלטת ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין הוקם צח"מ שימפה את כלל המבנים המסוכנים בעיר. בצח"מ שהוקם...

בני ברק: הוקם צוות חירום לטיפול בחשד לליקוי מבנים

בעקבות פינוי שני מבנים אמש בעיר ולנוכח חומרת הנושא, בהחלטת ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין הוקם צח"מ שימפה את כלל המבנים המסוכנים בעיר.

בצח"מ שהוקם הבוקר מבהירים כי העירייה תפעל ככל יכולתה במסגרת החוק כלפי בעלי נכסים שאמורים לחזק את המבנה. שכן, אחריות תקינות המבנה, היא על בעל הנכס. העירייה תמצה כל דרך וללא כל פשרות על מנת שבעלי הנכסים יפעלו לתחזוקת הנכס ולתיקון ליקויים אפשריים באופן מיידי.

בצוות הצח"מ בראשות ראש העיר אברהם רובונשטיין, נמצאים: מהנדס העיר ישראל קשטן, מנהל אגף הפיקוח דודו עמר, מנהל מחלקת מבנים מסוכנים דוד כהן ובליווי של הצוות המשפטי יועמ"ש העירייה עו"ד יהודה לייבוביץ ועו"ד יעקב ראבד ממונה תחום תכנון ובנייה.

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד וראש האופוזיציה במועצת העיר בני ברק מסר בעקבות מחדלי הבניה בעיר כי: "לצערי, כמעט בכל יום אני מקבל תלונות מתושבים בעיר על התנהלות חמורה ומסכנת חיים של עסקני העירייה בנושאי תכנון ובניה".

עוד ציין: "בועדת הביקורת בראשותי הוצגו עדויות בלתי נסבלות על שוחד ומעטפות כספים, התעלמות מבניה מסוכנת של מקורבים, אכיפה בררנית וסיפורים קשים נוספים. בני ברק היא עיר ענקית שבה מתגוררים כרבע מיליון תושבים שזכאים לחיות בביטחה, אך לצערי שוב ושוב המדינה בוחרת לטמון את הראש בחול עד שחס ושלום יקרה אסון".

צחשני בניינים שפונו בבני ברק מחשש לקריסה
ועדת החוקה: 5,000 ש''ח קנס למעסיק על תו הירוק
"אתם צריכים להסתכל בעיניים של 4,000 משגיחי הכשרות"
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי
בן 10 נפגע מרכב בבני ברק
רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית