נשיאת ביהמ"ש העליון אסתר חיות הוכנסה לבידוד אחר שיועצה האישי נדבק בקורונה

נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות תכנס לבידוד זאת אחר שהיועץ שלה האישי, עו״ד הושע גוטליב, אובחן הבוקר חיובי לקורונה. מדוברות בתי המשפט נמסר ל'בימה' כי הנשיאה הינה חשה כעת בטוב וללא תסמינים כלשהם

נשיאת ביהמ"ש העליון אסתר חיות הוכנסה לבידוד אחר שיועצה האישי נדבק בקורונה מבנה בית המשפט העליון בקריית הממשלה

מהנהלת בית המשפט העליון נמסר הבוקר כי נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות הוכנסה לבידוד ביתי אחר שבאה במגע עם יועצה האישי עורך הדין הושע גוטליב, אשר אובחן חיובי לקורונה.

כן נמסר ל'בימה' כי בעקבות הנתונים ישהו בבידוד אף בכירים נוספים ממערכת המשפט, בניהם: רמט"ל הנשיאה עוה״ד אורי הראל וכן ראש מערך הדוברות עוה״ד אילת פילו.

לעת עתה חיות חשה בטוב, הבידוד שהוטל עליה יימשך עד ליום רביעי הבא. כן נשלחו לבידוד ביתי בכירים נוספים ממערכת המשפע אשר באו במגע, יחד עם חיות נשלחו לבידוד אף ראש המטה של הנשיאה עורך הדין אורי הראל, וכן ראש מערך הדוברות עורכת הדין אילת פילו. יצויין כי כעת לא נכנס שופט נוסף לבידוד.

הנשיאה חיות שובצה לדיונים בשבוע הבא, ביום שלישי, בדיון רב משמעותי בו אמורה היא לדון בעתירת התנועה למען איכות השלטון וכן קבוצת "משמר הדמוקרטיה" על מנת להביא להסדר ניגוד העניינים של ראש הממשלה. יצויין כי יחד עם הנשיאה עתידים לדון השופטים חנן מלצר וניל הנדל.

בעידכון מטעם משרד הבריאות יוצא כי תוצאות הבדיקות של כלל משלחת ראש הממשלה לוושינגטון בשבוע החולף הינם שליליות. ולכן כל אחד מבין חברי המשלחת שעמד במתווה כנדרש ולא נצרך בבידוד – שוחרר, ולעומתם כל מי שנצרך בבידוד כפי החקירה האפידמיולוגית נצרך ל 14 ימי בידוד מלאים.

נתניהו פונה לסוחרים "תחזיקו מעמד עוד כמה ימים תוכלו לפתוח"
בתי תפילה עד 10 אנשים במבנה ו20 בחוץ • כל הפרטים על החלטות הקבינט
בחור חרדי נפצע בתאונה באורח קשה
2.1 מליון שקל יועברו מיידית להנגשת מערת המכפלה
בשורות טובות: מחלקות הקורונה נסגרות בזה אחר זה
ראש העיר הנחה לצייד את מאות המניינים בסככות אטומות ממים
האדמו"ר מקרעטשניף ירושלים בפתיחת הזמן בישיבת מבצר התורה באלעד • גלריה
זעזוע: גרפיטי נגד ראש הישיבה וחבר המועצת • גינויים נמרצים
גנב האופניים הסדרתי נעצר על ידי המתנדבים
בעקבות החשיפות: הטיפול בבתי החולים ייבדק - הממצאים יוסתרו