ביתר עלית: דירה נשרפה בגלל "משחק ילדים"

לוחמי אש מתחנה אזורית יהודה פעלו בשריפה בדירה ברחוב קדושת לוי בביתר עלית. רשף אבי בן סעדון מפקד המשמרת סיפר: "התקבל דיווח במשל"ט יו"ש על שריפה בדירה ברח...

ביתר עלית: דירה נשרפה בגלל "משחק ילדים" הדירה השרופה בגלל משחק ילדים

לוחמי אש מתחנה אזורית יהודה פעלו בשריפה בדירה ברחוב קדושת לוי בביתר עלית.

רשף אבי בן סעדון מפקד המשמרת סיפר: "התקבל דיווח במשל"ט יו"ש על שריפה בדירה ברחוב קדושת לוי בעיר ביתר עלית. עם ההגעה למקום וההבנה כי מדובר בשריפה באחת הקומות התחתונות בבניין נתתי הוראה לדיירי הבניין להסתגר בבתיהם. לוחמי האש שחדרו לדירה זיהו ספה בוערת בסלון הבית, לוחמי האש פעלו לכיבוי של הספה בטרם תתפשט האש לשאר חלקי הבית וכן פעלו במקום בסריקה אחר לכודים ולשחרור חום ועשן".

רס"מ שמעון אלמקייס חוקר שריפות תחנה אזורית יהודה: "בשריפה זו עולה החשד כי מדובר במשחק ילדים שגרם לפרוץ השריפה. לצערי "משחקי ילדים" באש גורמים לא פעם לפגישה ברכוש ולצערי אף לפגיעה בחיי אדם. אנו צריכים להקפיד הקפדה יתרה על הרחקת כל גורם מצית מהישג ידם יש ילדים. כמו כן יש לדאוג להתקנת "גלאי עשן" בבית, גלאי העשן מתריע עם פרוץ השריפה ומאפשר להימלט מהבית ולהציל אותנו ואת היקרים לנו."

עוד מוסיף רס"מ שמעון אלמקייס ואומר כי בשבועות האחרונים ישנה עליה במספר שריפות הדירה כתוצאה מאמצעי חימום, ומבקש מהציבור להשתמש באמצעי חימום בטיחותיים כגון מזגנים ורדיאטורים ולהמנע משימוש בתנורי ספירלה על כל סוגיהם.

הדירה השרופה בגלל משחק ילדים
בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
נקברו נרצחי הפיגוע באלעד
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד
מפחדים מטיסות? זה הטריק של חברות התעופה להרגעת הנוסעים
ראיתם אותו? אברך נעדר בביתר