דרמה במודיעין עילית: התושבים תפסו את הגנבים, חייל ירה באוויר

לאחר גל הפריצות במודיעין עילית התארגנו התושבים במארבים לתפוס את הגנבים בעצמם, במהלך הלילה תפסו שני פלסטינים שפרצו לבתים וכמעט ביצעו בהם לינץ' • צפו

דרמה במודיעין עילית: התושבים תפסו את הגנבים, חייל ירה באוויר הדרמה הלילה במודיעין עילית

דרמה הלילה במודיעין עילית: תושבים תפסו בעצמם על חם שני גנבים פלסטינים שהסתובבו בין הבתים.


התושבים שסובלים לאחרונה ממכת פריצות בעיקר בלילי שבת החליטו לשים קץ לדבר והעמידו מארבים בכוחות עצמם על מנת לתפוס את הגנבים. במהלך הלילה האחרון תפסו התושבים על חם שני גנבים שככל הנראה עמדו לבצע פריצה.


במהלך העברת החשודים לכוחות המשטרה וצה"ל, התעמתו התושבים בזעם עם החשודים שנתפסו וכמעט ביצעו בהם לינץ', חייל צה"ל שהיה במקום ביצע ירי באוויר, לטענתו הירי בוצע ע"מ להרחיק את הקהל מהחשודים.


מהמשטרה נמסר: "הבוקר סמוך לשעה 05:00 כוחות משטרה שעסקו בפעילות מוגברת נגד פורצים בעיר מודיעין עילית שמעו צעקות מחצר של בית. כוח משטרה שהתקדם למקום הבחין בחשוד פלסטיני שמסתובב בחצר ועצר אותו.


מאוחר יותר התקבל דיווח על חשוד פלסטיני שנתפס על יד מספר תושבי העיר כוחות משטרה שהגיעו למקום זיהו את החשוד שהוא חבול ופצוע הוא נעצר והובל לטיפול בבית החולים. החקירה נמשכת".


מדובר צה"ל נמסר: "במהלך הלילה, הוקפץ כוח צה"ל לעיר מודיעין עילית שבמרחב החטיבה המרחבית 'אפרים', בעקבות דיווח על חשודים שניסו לפרוץ לאחד הבתים בעיר. הכוח וכוחות ביטחון נוספים הגיעו לנקודה ועצרו את החשודים. לאחר מעצרם, התפתחה התקהלות אלימה של עשרות מתושבי העיר בנסיון לתקוף את החשודים בפריצה שנעצרו".


"הלוחמים פעלו לפיזור ההתקהלות ולהגנה על החשודים, תוך שהחיילים עצמם מותקפים על ידי התושבים. הכוח הדף את התושבים מלפגוע בחשודים תוך שימוש בירי חי לאוויר. החיכוך פוזר והחשודים הועברו להמשך חקירת משטרת ישראל".

הדרמה הלילה במודיעין עילית הדרמה הלילה במודיעין עילית

הדרמה הלילה במודיעין עילית

צילום: באדיבות המצלם

לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב
כביש 90 ישודרג בסכום כולל של 410 מיליון
עוקץ כרטיסי המתנות: כך נעקצו עשרות אלפי שקלים
חריג: המפכ"ל נפגש עם מנהיג הפלג החרדי הקיצוני
יום המודעות לחטיפת ילדי תימן: לאן הלכו הילדים?
רגע לפני שנשרף כליל: חולץ ספר התורה מבית הכנסת
אושר: הפקחים יתנו יותר דוח''ות לכלי רכב דו-גלגליים
תופעת הצ'יינג'ים הלא-חוקיים: "מנצלים את המשבר הכלכלי"