שר ההגנה האירני מאיים: "תוכנית הגרעין רק תואץ"

‏שר ההגנה האיראני ניחם את הטרוריסטים בהלווית המדען המחוסל: "התגובה תגיע בוודאות – תוכנית הגרעין רק תואץ"

שר ההגנה האירני מאיים: "תוכנית הגרעין רק תואץ" שר ההגנה האירני

כפי שדיווחנו כאן ב'בימה' חוסל אבי אבות מהנדסי הפצצה הגרעינית באירן, מוחסן פח'ריזדה שר''י. חלוקות הדעות כיצד התבצע חיסולו בין בכנופיית מחסלים, בשיתוף אופנועים ורכב ממולכד או במכונת ירי שהתפוצצה לחאחר מכן, אבל הסוף ברור לכולנו.

הלוויתו התקיימה היום, בה הספידו את המחוסל.שר ההגנה האירני "ניחם" את משפחת המדען הטרוריסט, פח'ריזדה, במהלך ההלוויה כי התגובה לא תאחר לבוא: "לא נעצור את תוכנית הגרעין ואני אומר לאויב, בפקודת המנהיג העליון חמינאי, אנחנו נגיב".

עוד איימו הרשעים: "שום מעשה טרור יישאר ללא מענה על ידי העם האיראני, ומי שביצע את החיסול ייענש. הדם של השהיד ייזכר לנצח והאויב עשה טעות בחיסול הזה. תוכנית הגרעין רק תואץ".

כפי שדיווחנו קודם ב'בימה' המדינה שהינה "בת בריתנו"- איחוד האמירויות, גינה את חיסול רב הטרור: "חוסר היציבות באזורנו והאתגרים הביטחוניים העומדים בפניו מחייבים את כולנו לפעול למניעת פעולות העלולות להוביל להסלמה ומאיימות על יציבות האזור כולו. איחוד האמירויות הערביות, בהתבסס על אמונתנו הנחרצת בצורך לחפש את כל גורמי היציבות באזור, מגנה את פשע ההתנקשות מר מוחסן פח'ריזאדה, מה שיוביל למצב של תדלוק סכסוכים באזור".

סין ורוסיה לצד טהרן: איראן הצטרפה לארגון שנגחאי
גרמניה: המשטרה סיכלה פיגוע נגד בתי כנסת ביום כיפור
בשליחות איראן: שיירת משאיות דלק ראשונה הגיעה ללבנון
דיווח: נשיא סין סירב להיפגש עם ביידן
הטליבאן ביקש מארה"ב לתרום לו כספים
בלב הים: שחף נוחת על גב הלווייתן • צפו
ארה"ב: 7 מיליון דולר בעבור מידע שיוביל למעצרו של בכיר
שני ישראלים נהרגו בהתרסקות מטוס ביוון
ביידן יוצא למתקפה: עובדים פדראליים יאבדו משרתם אם לא יתחסנו
צפו: תיעוד ייחודי מהזוהר הצפוני והדרומי