קמפיין חדש: "לא נגיף" - בבית הכנסת לא סוגרים חלונות!

בפרסום שעלה בכלי התקשורת תחת הכותרת 'לא נגיף!' מבקשים במטה ההסברה החרדי להדגיש את הסיכון הכרוך בשהיה ממושכת בחלל סגור וצפוף

קמפיין חדש: "לא נגיף" - בבית הכנסת לא סוגרים חלונות! התפילה בחוץ בזמן האיסור

קמפיין חדש של משרד הבריאות מבקש לעורר את המודעות בקרב ציבור מתפללי בתי הכנסת, וכמו כן בישיבה ובבית המדרש, על חשיבות אוורור חללים סגורים באמצעות פתיחת חלונות גם כשמזג האויר החורפי מקשה על כך.

בפרסום שעלה בכלי התקשורת תחת הכותרת 'לא נגיף!' מבקשים במטה ההסברה החרדי להדגיש את הסיכון הכרוך בשהיה ממושכת בחלל סגור וצפוף.

"נגיף הקורונה מועבר באמצעות טיפות הניתזות מהפה ומהאף בעיקר בדיבור. בעוד הטיפות הגדולות מגיעות למרחק של כ-2 מטרים, הרסיסים הקטנים נותרים שעות ארוכות באויר כשהם בחלל סגור ללא זרימת אוויר. שהייה ממושכת במקום צפוף וסגור מגבירה את סיכויי ההדבקה" מצויין במודעה. בפרסום מבקשים מהמתפללים לדאוג להותיר את החלונות פתוחים ולהרחיק ילדים קטנים מהחלונות בהם אין סורגים.

לנוכח הירידה בתחלואה וכתוצאה מכך - בכמות הבדיקות במגזר החרדי, מדגיש מטה ההסברה בפרסום כי ניתן להיבדק בכל ספק או חשש של קורונה, ללא מרשם וללא עלות, ואף ללא צורך לשהות בבידוד עד לקבלת התוצאה אם לא חשים בתסמינים או בחום גבוה.

שאף מברג בזמן השתלת שיניים ולא הרגיש
ח"כ אשר: "בחירות בזמן מגיפה הן דבר מפחיד מאוד"
הפרויקטור נחמן אש: "אנחנו במצב חירום"
עדכון הקורונה: העלייה ממשיכה
המרכז הרפואי הרצוג בירושלים: חנוכת בנין אשפוז מפואר, בן 8 קומות
הוא הספיק להגיד "יש לי כאבים בחזה" - והתמוטט בפתח הבית
נתניהו: למנוע את החרפה • צפו בדברי רה"מ הבוקר
למרות ההתקררות ומזג האוויר החורפי, היתושים עדיין כאן
ח"כ אזולאי בביקור בשערי צדק: "משבר תקציבי חריף"
מה גרמה מכה מספסל?