זוהר במכתב לחברי הליכוד : "פועלים נגדי כדי לפגוע ברוח הליכוד"

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר שלח היום מכתב לחברי הליכוד בו כתב כי חברי מפלגתו פועלים נגדו "כדי להפיל את רוח הליכוד" "בימים שבהם אף אחד לא העז לדבר בפומבי בענייניו של רה"מ, עמדתי כמעט לבדי"

זוהר במכתב לחברי הליכוד : "פועלים נגדי כדי לפגוע ברוח הליכוד"

ברקע העימות הסוער בין יו"ר הקואליציה מיקי זוהר ושר האוצר ישראל כ"ץ אתמול, היום (שלישי) שיגר זוהר מכתב לחברי תנועת הליכוד ובו הוא טען שלאחרונה הוא נאבק דווקא נגד חברי הסיעה שקמים נגדו בשביל להפיל את רוחו, כשהוא מתכוון ככל הנראה לשר האוצר. זוהר הוסיף שהוא יפעל רק ל"איחוד שורות" ולהצלחת הליכוד כפי שפועלים, לדבריו, "ליכודניקים אמיתיים".

"לאחרונה אני מוצא את עצמי משקיע דווקא במאבקים שונים מול חברי סיעת הליכוד", כתב זוהר במכתבו. "ניכר שככל שאני זוכה תמיכה רבה מכם חברי התנועה, כך קמים נגדי כוחות רבים מתוך התנועה על מנת להפיל את רוחי ובעיקר לפגוע ברוח הליכוד".

"צר לי מאוד על הגישה הזו", כתב זוהר. "אך בכוונתי להתעלות מעל המאבקים היצריים, לשים בצד את האגו כדי שחלילה לא נשכח את הדרך שלנו, דרך הליכוד שדוגל באחדות ובערבות הדדית. בע"ה אפעל לאיחוד השורות כאשר רק הצלחת הליכוד והמדינה תהיה לנגד עיני, כך פועלים ליכודניקים אמיתיים".

זוהר גם טען שהוא היחיד שמעז לדבר בפומבי בענייניו של ראש הממשלה: "אני גאה לומר שבימים שבהם אף אחד לא העז לדבר בפומבי בענייניו של רה"מ, עמדתי כמעט לבדי, זקוף קומה, ונאבקתי כדי לשמור על המשך שלטון הימין והליכוד. ניצחנו ועודנו מנצחים במאבקים האלה".

אתמול דווח כי במהלך דיון בוועדת הכספים, שר האוצר ישראל כ"ץ תקף בחריפות את יו"ר הקואליציה מיקי זוהר וטען שהוא דואג לבעלי האולמות כי בן דוד שלו הוא בעל אולם. זוהר לא נשאר חייב, ותקף את שר האוצר בחזרה, ובין היתר אמר: "צריך להמשיך לשקול את המשך הכהונה של ישראל כ"ץ, זה סכנה לשלטון הליכוד".

השניים המשיכו את העימות אחר כך גם בחילופי ציוצים בטוויטר. "לצערי, האופוזיציה מגלה יותר אחריות לציבור מאשר אתה שקרוי יו"ר קואליציה", כתב כ"ץ בציוץ. זוהר ענה בציוץ משלו: "חבל מאוד שהוא מנסה להשליך עליי את ההתנהלות הכלכלית המנותקת שלו".

יש מצב? אז אולי לא חשבתם! אבל יש דיבור על הרצתו של רובי ריבלין לראשות הממשלה
יעלון קורא לגנץ - נחבור יחד, נפיל את הממשלה, ונקים ממשלת מיעוט בראשות יש עתיד
דרעי ליצמן וגפני בקריאה משותפת לנתניהו וגנץ: עצרו את הבחירות עכשיו
תאונת דרכית חזיתית - משאית מול רכב פרטי
האם דם 'הציבור החרדי' כאן הפך להפקר? הקורונה- תעלם אבל ההסתה נגד החרדים - אייי
קרב טרום בחירות • נתניהו: יאיר אתה צייצן המחנה; לפיד בתגובה: אתה מודה שאני לגיטימי
מתיחות ביהדות התורה: אייכלר נמנע, פינדרוס הטיל סנקציות
סמוטריץ': רה"מ האמיתי אבי ניסנקורן מוביל מדיניות שמאל בזכות הפחדנות של החרדים
ח"כ אבוטבול על עיתון הארץ: "את ההסתה נגד הציבור החרדי אני רואה בחומרה רבה"!
ימנעו בחירות? האם מאמצם של החכי"ם החרדים לגשר בין נתניהו לגנץ יצליח?